Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 28 Czerwca 2022  |  Imieniny obchodzą: Florentyna, Leon, Ireneusz
gok sękowa, gmina sękowa, ośrodek kultury
Shadow
Slider

Zajęcia ze śpiewu:

Dzieci od podstaw uczą się zasad śpiewu, prawidłowego wydobywania głosu. Zajęcia są prowadzone w grupie jak i indywidualnie. Piosenki są dobierane zgodnie z możliwościami i gustem młodych artystów.

 

Zajęcia gry na instrumencie:

Na tych zajęciach dzieci mają do wyboru instrumenty m.in.: pianino, keyboard, akordeon, gitara. Zajęcia są prowadzone indywidualnie, czas zajęć jest ustalany zgodnie z dyspozycyjnością dziecka jak i instruktora. Dzieci najpierw poznają nuty, ich ułożenie na pięciolinii, kolejno uczą się co odpowiada za wydobycie z instrumentu danego dźwięku. Te zajęcia nie tylko uczą gry, ale również cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu.

 

Zajęcia taneczne:

Zajęcia baletowe  trwają  1 godzinę. Taniec rozwija koordynację ruchową, poprawia sylwetkę oraz uczy dzieci dyscypliny i samozaparcia. Zajęcia odbywają się w poniedziałek od godz. 16.15 pod nadzorem Pani Klaudi Jaśkowskiej.Okres wakacyjny - przerwa.

 

Zajęcia plastyczne-rękodzielnicze:

Na zajęciach plastycznych dzieci i młodzież mogą rozwijać swój talent plastyczny oraz uczyć się różnego rodzaju rękodzieła. Zajęcia te rozwijają wyobraźnię oraz poprawiają sprawność manualną. Zajęcia odbywają się w piątek od godz. 15.00.

 

Fitness:

Najlepszy sposób na relaks, oderwanie się od spraw dnia codziennego, poprawienie swojej sprawności fizycznej oraz na zrzucenie kilku kilo. Zajęcia zawierają min.pilates,elementy jogi itp.Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od godz.19.00.

 

Szachy:

W miłym towarzystwie dzieci i młodzież mogą uczyć się zasad gry. Umiejętność gry w szachy rozwija umysł, przyspiesza myślenie i zmusza do podejmowania konkretnych decyzji pod presją czasu.

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2022
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Wyszukiwarka

Search - SP Page Builder
PLG_JEV_SEARCH_TITLE
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Copyright © 2018 GOK Sękowa.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM