Dzisiaj jest: 30 Listopada 2020  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty
Przed nami spotkanie niezwykłe.
22 października, w czwartek.
Przede wszystkim dlatego, że nie będzie to surrealne mówienie o temacie RAKA, który nas nie dotyczy, kogoś, kogo nie znamy, o problemie, z którym się nie zetknęliśmy lecz emocjonalna i rzeczywista interakcja z kobietami, które w temacie RAKA żyją.
Nasz gość: Sylwia Piwowar opowie od serca, jak sama dowiedziała sie o swoim RAKU, jak wyglądała jej podróż do pokonania go w trudnej rozgrywce. W formie wywiadu, może nawet przyjacielskiej rozmowy, posłuchamy jej punktu widzenia. Dowiemy się, jak reagowało jej otoczenie.
Będzie z nami lekarz, który działa w Fundacji Onkologicznej i od niego też wysłuchamy kilku życiowych, przyziemnych opinii RAKU.
Wszystko to w ramach działań Inicjatywy Wsparcia i Aktywizacji Kobiet, które już od 15.10. codziennie pokazują, jak wiele jeszcze trzeba uświadamiać, nakłaniać, aktywizować w temacie samobadań.
Jest potrzeba rozmów, pytań. My Wam dajemy możliwość spojrzenia na trudny temat w subtelny sposób.

Listopad 2020