Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 30 Listopada 2020  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty
gok sękowa, gmina sękowa, ośrodek kultury
Shadow
Slider
WARSZTATY WOKALNO-AKTORSKIE W RAMACH PROJEKTU: "PATRIOTYZM I POSTAWY NASZYCH PRZODKÓW W BESKIDZIE NISKIM" dobiegły końca.
Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022, w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej".
Projekt był realizowany przez Gminny Ośrodek Kultuiry w Sękowej, a partnerami byli: Szkoła Podstawowa im.Władysława Długosza w Siarach oraz Stowarzyszenie Pogranicza.
Dwa dni spędzone ze wspaniałymi wykładowcami oraz utalentowanymi uczestnikami, mieszkańcami gminy Sękowa upłynęły w miłej atmosferze.
Była z nami: Ewą Niewdana-Hady wykładowca Krakowskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, współpracuje z m.in.Ewą Farną, Haliną Młynkową, śpiewała w zespole "Śrubki", czy "Giganci Gitary", w koncertach piosenek Jana Kantego Pawluśkiewicza. Jej pasją jest dzielenie się swoją wiedzą o głosie i śpiewie
oraz
Mateusz Mijal- wokalista i kompozytor młodego pokolenia. Zasłynął w 2012 roku, gdy nagrał piosenkę "Winny", wspólnie z raperem Liberem. Komponuje dla takich artystów jak: Natalia Szroeder, zespół Video, czy Rafał Brzozowski. W 2016 roku z piosenką "Szkło i lód" zajął II miejsce w Konkursie Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Skupiliśmy się na utworach z okresu międzywojennego.
Zabrzmiały: "O mój rozmarynie", "Dziewczyna z granatem", "Panie generale", "Ah śpij kochanie", "Na pierwszy znak", "Idę walczyć mamo", "Za wolność" i inne.
Podczas warsztatów Ewa i Mateusz przybliżyli nam prace „śpiewającego aktora” oraz zaprezentowali szereg przydatnych ćwiczeń, które wzbogaciły nasz warsztat. Wspólne ćwiczenia i zadania pozwoliły nam skorygować pewne błędy i poznać nowe techniki oraz „otworzyć się” i nabrać pewności siebie.
Kilka opinii uczestników warsztatów:
"BYŁO WSPANIALE"
"WSZYSTKO MI SIĘ PODOBAŁO"
"PO PROSTU IDEALNE WARSZTATY!"
"SUPER PROWADZĄCY"
"DOSTALIŚMY MNÓSTWO ENERGII DO DZIAŁANIA"
Nic dodać, nic ująć. Chcemy więcej.
Serdeczne podziękowania dla: Wójt Gminy Sękowa-Małgorzaty Małuch, Sekretarza Gminy Michała Diducha, Radzie Gminy Sękowa na czele z Przewodniczącym Gminy- Bogusławem Moroniem, Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Władysława Długosza w Siarach-Renaty Karwat (Partnerowi projektu), Stowarzyszenia Pogranicze
za otwarte serce na nasze pomysły, które możemy realizować w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej.
 

Projekt "PATRIOTYZM I POSTAWY NASZYCH PRZODKÓW W BESKIDZIE NISKIM"

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 - 2022

w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej"

 

 

Partnerzy: Szkoła Podstawowa im. Władysława Długosza w Siarach

Stowarzyszenie Pogranicza

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Wyszukiwarka

Search - SP Page Builder
PLG_JEV_SEARCH_TITLE
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Copyright © 2018 GOK Sękowa.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM