Dzisiaj jest: 29 Listopada 2020  |  Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

bezpłatne warsztaty z malarstwa online
Zapraszam w najbliższą sobotę 22 sierpnia
od godz. 10:00 do 13:00
Live odbędzie się na stronie
Facebook.com/mgrmors
Jest to propozycja dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentów i osób dorosłych. Warsztaty będą się odbywać przez 3 miesiące (sierpień, wrzesień, październik) . Jedno spotkanie trwać będzie ok. 3 godz. Ilość uczestników jest dowolna. Podczas transmisji na żywo uczestnicy oraz prowadzący Mgr Mors wspólnie będą tworzyć obraz o tej samej tematyce. Każde spotkanie to nowe zagadnienie.
Zadaniem prowadzącego będzie przygotowanie projektu, przybliżenie tematu, zaproponowanie inspiracji oraz wspólne malowanie. (Live z pracowni artysty)
Zadaniem uczestnika będzie stworzenie swojego obrazu na podstawie zaproponowanego projektu lub koncepcji prowadzącego. (Uczestnik maluje u siebie w domu)
W trakcie trwania warsztatów będzie możliwość zadawania pytań związanych z zagadnieniem. Po zakończeniu malowania uczestnik może wysłać zdjęcie obrazu w celu skonsultowania swojej pracy. Po zakończeniu transmisji, każdy film zostanie opublikowany i będzie dostępny dla osób, które nie mogły uczestniczyć w czasie trwania transmisji na żywo.
Harmonogram spotkań online - live
SIERPIEŃ - 8, 22, 29
WRZESIEŃ - 12, 19, 26
PAŹDZIERNIK - 10, 24, 31
DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ 👍
„Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci”.

Listopad 2020