Dzisiaj jest: 23 Listopada 2020  |  Imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens
Wacław Cieślik KORDIAN rozśpiewał Małastów!!!
W niedzielne popołudnie dnia.21.czerwca.2020 roku na terenie Wyciągu narciarskiego w Małastowie w nowym reżimie sanitarnym odbyły się Sękowskie Wianki 2020 roku połączone z nocą świętojańską i Powitaniem Lata 2020 roku.
Tego dnia panie zabawiały się pleceniem wianków. Gwoździem programu był recital koncert znanego w kraju i na całym świecie muzyka grającego muzykę Disco Polo Wacława Cieślika KORDIAN znanego między innymi z takich przebojów jak ,, DZIEWCZYNA Z GÓR'' czy,, SERCE PRAGNIENIE''. Który w towarzystwie pań zaśpiewał swoje znane i lubiane przeboje swojego repertuaru między innymi ,, JEST PIĘKNIE TAK'', ,, MOJA MAŁA MA GÓRALECZKO'' i wiele innych piosenek .
Oprócz plecenia wianków nie zabrakło również pysznych kiełbasek z grilla.
Mimo przelotnych opadów deszczu impreza jak i uczestnicy dopisali .
Tegoroczne Sękowskie Wianki 2020 roku uważamy za bardzo udane!!!.
Organizatorami imprezy byli :Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej oraz Gmina Sękowa.
Sponsorami wydarzenia byli: Wacław Cieślik KORDIAN ,Piotr Sekuła GORLICE.TV oraz Hurtownia Kwiatów Krzysztof Dziadzio.
Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z tegorocznych Sękowskich Wianków 2020 roku w Małastowie w obiektywie Szymona Koniecznego oraz w imieniu organizatorów imprezy serdecznie zapraszamy znów za rok na Sękowskie Wianki w lepszym sezonie 2021 roku.
właść. Szymon Konieczny
art.KONCERTOMANIA JASIELSKA i okolice

Poniżej link do filmowej relacji:

Listopad 2020