Dzisiaj jest: 21 Sierpnia 2019  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

„Konkurs Palm Wielkanocnych w Sękowej

I Kiermasz Wielkanocny”

9 kwietnia 2017- Niedziela Palmowa

Zgodnie z wieloletnią tradycją Wielkanocną i w tym roku odbędzie się Kiermasz Wielkanocny jednakże z małymi zmianami.

W Niedzielę Palmową Wójt Gminy Sękowa, Proboszcz Parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Sękowej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej zapraszają na plac kościelny od 800-1200 na I Kiermasz wielkanocny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich mieszkańców, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, organizacje pożytku publicznego do wzięcia udziału w kiermaszu i ukazaniu dorobku kulturowego. Będzie możliwość sprzedaży jak i nabycia pisanek wykonanych  tradycyjną metodą, pieczonych baranów, babek piaskowych oraz  innych ozdób Wielkanocnych.

W tym dniu odbędzie się także Konkurs Palm.  Konkurs będzie rozstrzygany w trzech kategoriach. Uczestnikami konkursu mogą być:
1) mieszkańcy Gminy Sękowa,
2) stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego
3) szkoły

Konkurs odbędzie się na Placu Kościelnym po Mszy Świętek o godz. 1030.

Chętnych do wystawienia swoich prac na stoiskach należy zgłaszać osobiście lub telefonicznie w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej do dnia 04 kwietnia 2017 r.

Szczegóły w regulaminie

Karta zagłoszeń