Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2020  |  Imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz
gok sękowa, gmina sękowa, ośrodek kultury
Shadow
Slider
Drodzy Mieszkańcy Gminy Sękowa !
Zwracam się do Was w wyjątkowo trudnym dla nas wszystkich czasie. W czasie, który wymaga od nas wyjątkowej odpowiedzialności i świadomego zachowania. Tylko od nas zależy jak przeżyjemy ten okres. Musimy zmierzyć się z niewidocznym wrogiem, który zagraża naszemu zdrowiu i życiu.
Dlatego apeluję do Państwa o stosowanie się do wszystkich zaleceń służb sanitarnych oraz regulacji prawnych przyjętych na czas pandemii, aby maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.
Dbajmy o siebie i o swoich najbliższych, ale pamiętajmy też o innych mieszkańcach, wspierajmy ich w potrzebie, troszczmy się o nich, ale przede wszystkim nie narażajmy ich i siebie
Jedynie przez izolację możemy ograniczyć rozprzestrzenianie się koronowirusa. Zostańmy w domach. Szczególną opieką otoczmy starszych i obciążonych chorobami, wspierajmy naszych bliskich i znajomych przebywających w kwarantannie.
Przypominam również, że Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oferują pomoc i wszelkie wsparcie wszystkim potrzebującym. Nie wstydźmy się prosić o pomoc, bo sytuacja jest wyjątkowa. Możemy Państwu dostarczyć żywność, lekarstwa i inne środki niezbędne do życia.
Niech nikt potrzebujący nie zostanie bez pomocy.
W związku z zaistniałą sytuacją wprowadziliśmy ograniczenia funkcjonowaniu Urzędu Gminy, o których już Państwa informowaliśmy. Szkoły i przedszkola w gminie są zamknięte, a nauka odbywa się zdalnie.
Także GOK na okres pandemii został zamknięty, a wszystkie planowane imprezy są odwołane. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zostały zamknięte wszystkie place zabaw, boiska sportowe, siłownie oraz inne obiekty sportowe i rekreacyjne.
Proszę o szczególną ostrożność i zachowanie spokoju.
Bądźmy dla siebie mili, wspieramy się w tych trudnych chwilach.
Zostańmy w domy, chrońmy siebie i bliskich.
 
 

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Wyszukiwarka

Search - SP Page Builder
PLG_JEV_SEARCH_TITLE
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Copyright © 2018 GOK Sękowa.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM