Dzisiaj jest: 8 Lipca 2020  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar

Mikołajki to szczególny dzień, na który dzieci na całym świecie czekają z utęsknieniem.🎅⛄🎄🌲 Dla wielu z nas jest to wyraźny sygnał, że święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż. W piątek, 6 grudnia br. do Gminnego Ośrodka Kultury w Sękowej zawitał święty Mikołaj ze swoim pomocnikiem Elfem. Uczestników powitała Sekretarz Gminy Pani Zofia Rowińska, Kierownik GOPS Pan Michał Diduch oraz Dyrektor GOK Pani Iwona Tumidajewicz, która wcieliła się w postać Królowej Śniegu. Najmłodsi z wielkimi emocjami czekali na przybycie najważniejszej osoby w tym dniu – Mikołaja z koszem słodyczy. Dzięki miłej atmosferze, cudownej scenografii i podarunkom, w czasie sesji zdjęciowej na twarzach dzieci zagościł uśmiech i zadowolenie. Mamy nadzieję, że spotkanie ze świętym Mikołajem pozostanie w ich pamięci na długo, a sesja zdjęciowa będzie wspomnieniem na wiele dni. Zdjęcia za kilka dni będą do odebrania w GOK.

Dziękujemy za wsparcie:
Gminie Sękowa oraz Placówce Wsparcia Dziennego w Sękowej.

Uwaga! Zdjęcia na stronie Internetowej GOK będą sukcesywnie dodawane, prosimy o cierpliwość.

Lipiec 2020