Dzisiaj jest: 26 Lutego 2020  |  Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

„Tysiąc powodów, by czytać”

Uwaga!
Grupa chętnych, utalentowanych plastycznie i informatycznie uczniów klasy VII ze Szkoły Podstawowej w Sękowej wzięła udział w ogólnopolskim internetowym konkursie: „Tysiąc powodów, by czytać”.

Uczniowie: Karol Kozioł, Krzysztof Rączkowski i Patryk Kaniszczak wykonali wspólnie pracę konkursową, która zgodnie z Regulaminem Konkursu ustalonym przez Organizatora, czyli firmę Empik, stanowi pracę plastyczną przedstawiającą scenkę z wybranej książki. Praca została sfotografowana, odpowiednio opisana i umieszczona na stronie Organizatora w tzw. „Galerii Prac”.

Młodzi artyści z Sękowej oraz ich opiekun – nauczyciel języka polskiego, proszą o wzięcie udziału w głosowaniu i oddawaniu głosów na pracę, która reprezentuje naszą szkołę. Docenimy wspólnie wysiłek, chęci i zdolności uczniów, którzy połączyli siły i w stosunkowo krótkim czasie wykonali pracę potwierdzającą – z jednej strony – ich zamiłowanie do czytania powieści z gatunku fantasy, z drugiej – niesłabnące zainteresowanie technologią multimedialną i możliwościami jej wykorzystywania.
Warto wspomnieć też, że głosujący na naszą pracę wspierają szlachetny cel: dla pięciu Laureatów Konkursu (czyli dla pięciu zwycięskich szkół) przewidziano nagrody w postaci pakietu 1000 książek (wybieranych przez Laureata) o łącznej kwocie 25000 zł (dla każdego Laureata). Książki zostaną przekazane bibliotekom działającym przy szkołach, które zdobędą tytuł Laureata Konkursu.

Zapraszamy więc wszystkich do udziału w głosowaniu. Głosy można oddawać wyłącznie przez aplikację mobilną Empik ( https://www.empik.com/app) przestrzegając zasad określonych w Regulaminie Organizatora, t.j.:

1.    Głosowanie trwa od dnia 24 października 2019r. od godz. 12.00 do dnia 28 listopada 2019r. do godz. 23.59.
2.    Głosujący może oddać jeden głos na wybraną Pracę Konkursową w każdym dniu trwania głosowania.
3.    Lista Laureatów zostanie ogłoszona przez Organizatora po zakończeniu głosowania w dniu 5 grudnia 2019r. do godziny 17.00.

Za wszystkie oddane na naszą pracę głosy z góry dziękujemy!

Luty 2020