Dzisiaj jest: 26 Lutego 2020  |  Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Na warsztatach w dniu 19 września 2019r. uczestnicy projektu pn. „Pasja zaklęta w drewnie” przygotowywali postaci do inscenizacji bajki. Wszystkie osoby, zwierzęta i rośliny zostały najpierw wycięte lub wyrzeźbione w drewnie, następnie pomalowane i ozdobione, by na końcu znaleźć swoje miejsce na wystawie  - galerii, która inscenizuje bajkową opowieść. Istotą warsztatów jest nabywanie przez uczestników umiejętności samodzielnego i kreatywnego myślenia przy wykonywaniu prac plastycznych. Wszystkie prace młodych artystów biorą udział w inscenizacji bajki i zostaną  wyeksponowane w ramach wystawy prac, która opowiada o wakacyjnym spotkaniu ludzi i drzew.

Projekt „Pasja ukryta w drewnie” uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Projekt realizowany we współpracy z Placówką Wsparcia Dziennego.

Luty 2020