Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 30 Listopada 2020  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty
gok sękowa, gmina sękowa, ośrodek kultury
Shadow
Slider

   Miło nam poinformować, iż wyczekiwane oficjalne otwarcie Ogrodu pięciu zmysłów wreszcie miało miejsce. Od 15 lipca przedszkolaki oraz starsi mogą cieszyć się ze wspaniale zagospodarowanego terenu.

 

 

 

  Najmłodsi goście ogrodu wspólnie z rodzicami spędzili pierwsze słoneczne popołudnie wśród nowo zakończonego obiektu. W ogrodzie znaleźli takie perełki jak piękna altana, kwiatowe rabaty, doniczki ze zużytych opon, kolorowe karmniki z puszek i kartonów po mleku, drewniane domki dla pszczół oraz wiele innych atrakcji zrobionych z produktów recyklingowych. Spacerując po ogrodzie można również natrafić na niezwykle oryginalną zieloną żabę zrobioną ze zużytych opon, która niewątpliwie przyciąga i cieszy oko. Po przeciwnej stronie ogrodu funkcjonuje kameralna fontanna. Nie można również przeoczyć rozmaitych sadzonek i roślin takich jak borówka amerykańska, gruszki, jabłonie, maliny, wiśnie tudzież zioła różnych gatunków - wszystkie zostały zasadzone przy pomocy naszych przedszkolaków. Najbardziej efektywną atrakcją pozostają piękne cymbały wykonane przez pana Mirka Bogonia, na których dosłownie każdy może zagrać znane i lubiane melodie. W dniu otwarcia ogród tętnił życiem do samego wieczora przy akompaniamencie wesołej muzyki oraz poczęstunku w postaci kiełbasek z grilla. Zapraszamy wszystkich chętnych aby zobaczyć wyżej wymienione atrakcje oraz wiele innych na własne oczy i docenić ogrom wysiłku i wspólnej pracy wykonanej przez dzieci i dorosłych. 

 

Część zdjęć dzięki uprzejmości: Halina Gajda

 

otwarcie_ogrodu3.jpgotwarcie_ogrodu4.jpgotwarcie_ogrodu18.jpgotwarcie_ogrodu16.jpgotwarcie_ogrodu11.jpgotwarcie_ogrodu10.jpgotwarcie_ogrodu17.jpgotwarcie_ogrodu19.jpgotwarcie_ogrodu5.jpgotwarcie_ogrodu2.jpgotwarcie_ogrodu14.jpgotwarcie_ogrodu13.jpgotwarcie_ogrodu1.jpgotwarcie_ogrodu6.jpgotwarcie_ogrodu8.jpgotwarcie_ogrodu20.jpgotwarcie_ogrodu9.jpgotwarcie_ogrodu7.jpgotwarcie_ogrodu12.jpgotwarcie_ogrodu15.jpg

 

 

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Wyszukiwarka

Search - SP Page Builder
PLG_JEV_SEARCH_TITLE
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Copyright © 2018 GOK Sękowa.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM