Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 30 Listopada 2020  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty
gok sękowa, gmina sękowa, ośrodek kultury
Shadow
Slider

DSCN0014

 

Nasza dwudniowa Dino przygoda dobiegła końca. Zaczęliśmy w środę od przypomnienia numerów alarmowych i poruszyliśmy tematy związane z bezpieczeństwem. Później wykorzystaliśmy katony, folie, gąbki, plastikowe butelki by stworzyć dwa duże dinozaury.

 

Dzieci świetnie bawiły się nie tylko konstruując je ale także malując dinozaury przy dźwiękach jurajskiego prehistorycznego lasu. Na wszystkich zgłodniałych czekały pyszne kanapki i jajecznica. Po kolacji usiedliśmy w kółku by wspólnie przeprowadzić burzę mózgów. Dzieci losowały i odczytywały ciekawostki oraz zagadki związane ze światem dinozaurów. Dużo pozytywnych emocji wzbudziło „polowanie na jajo dinozaura”. Trzeba było odszukać 40 jaj rozmieszczonych w różnych zakamarkach GOK, także na ciemnym strychu, gdzie nie obeszło się bez użycia latarek. Kolejnym punktem naszego programu była „Muzyczna bitwa na głosy” poprowadzona przez Mirosława Bogonia. Powstał także nasz unikalny prehistoryczny film a obrazy wykonane fluorescencyjnymi farbami pozwoliły nam stworzyć w GOK niepowtarzalny klimat. Miłą niespodziankę sprawiły nam „Polskie Piekarnie”, odwiedzając nas w piżamowych strojach z pysznymi ciasteczkami, za które serdecznie dziękujemy. Wieczór zakończył się seansem filmu pt. „Pradawny ląd”.

 Kolejny dzień rozpoczęliśmy wspólną gimnastyką oraz śniadaniem. Z masy solnej tworzyliśmy Dino-skamieliny oraz małe dinozaury, które po wymalowaniu zdobiły naszą makietę. Występy karaoke umiliły nam oczekiwanie na obiad. Wszyscy otrzymali Dino-dyplomy i był to czas na podsumowanie dwóch wspaniałych, pełnych wrażeń dni.

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Wyszukiwarka

Search - SP Page Builder
PLG_JEV_SEARCH_TITLE
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Copyright © 2018 GOK Sękowa.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM