Dzisiaj jest: 12 Grudnia 2019  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Aleksandra, Dagmara

anio konkurs

REGULAMIN KONKURSU pt. ,,SKRZYDLATY Z SĘKOWEJ’’

skrzydlaty

1. Organizator Konkursu: Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej, Sękowa 181.
  2. Patronat Honorowy nad Konkursem: Wójt Gminy Sękowa Małgorzata Małuch oraz Ks. Proboszcz Jacek Piróg.
  3. Cele konkursu:
  • Inspirowanie do pogłębiania wiedzy o aniołach.
  • Nabywanie umiejętności posługiwania się rożnymi technikami malarskimi.
  • Promowanie kultury wśród młodzieży.
  • Kształtowanie świadomości piękna.
  • Rozwijanie kreatywności i umiejętności wyrażania siebie.
  1. Adresaci konkursu:
  • Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży na terenie Gminy Sękowa.
  1. Czas trwania Konkursu: od 15 listopada do 20 grudnia 2018 r. (decyduje data wpływu pracy konkursowej do GOK).
  2. Zasady Konkursu:
  • Przedmiotem konkursu jest ,,SKRZYDLATY z Sękowej’’. Prosimy o podanie danych: imię i nazwisko autora, telefon lub e-mail autora, dokładny adres imię i nazwisko opiekuna, e-mail opiekuna oraz tel.kontaktowy .
  • Zgłaszane prace powinny być odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległy zniszczeniu.
  1. Kryteria oceny prac konkursowych:
  • Prace konkursowe oceniać będzie powołana przez Organizatora Komisja w składzie: Małgorzata Małuch, Stanisława Kumorek, Iwona Tumidajewicz, Mirosław Bogoń.
  1. Kryteria brane pod uwagę w czasie oceny prac konkursowych:
  • Wykonanie zadania na temat, to znaczy zgodnie z regulaminem Konkursu, oryginalność i pomysłowość, estetyka, wrażenia artystyczne oraz wykorzystanie różnych technik. Decyzja jury jest niepodważalna i ostateczna.
  • Nagrody przewidziano przyznanie I, II i III miejsca oraz wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych.
  1. Ogłoszenie wyników Konkursu:
  • Laureaci konkursu oraz osoby, których prace zostaną wyróżnione, będą powiadomieni o wynikach Konkursu telefonicznie.
  • Pozostali Uczestnicy nie będą indywidualnie powiadamiani.
  • Informacje o wynikach Konkursu będą dostępne na stronie internetowej Organizatora.
  • Prace konkursowe zostaną wystawione w Kościele Parafialnym pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Sękowej.
  • Uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce 16 stycznia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej i będzie połączone wystawą wykonanych prac oraz koncertem noworocznym.
  • O szczegółach Laureaci zostaną powiadomieni osobiście.
  • Udział w Konkursie jest bezpłatny.
  • Organizatorzy nie zwracają prac.
  1. Warunkiem przyjęcia pracy jest „Wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów konkursowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)“.
  2. Uczestnik Konkursu zgadza się na nieodpłatne wykorzystanie przez Organizatora nadesłanej pracy do celów promocyjnych, wydawniczych i innych zgodnych z działalnością Organizatora. Autor powinien zadbać o zachowanie wszelkich praw autorskich. Organizator nie bierze odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich przez Uczestników Konkursu. Odpowiedzialność ta spoczywa na Uczestnikach Konkursu. Kontakt z Organizatorem w GOK lub pod nr tel: 18 351 80 78Dół formularza

Grudzień 2019