Dzisiaj jest: 21 Sierpnia 2019  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

IMG 7815

Najwyższe i najpiękniej zrobione palmy wielkanocne znów można było podziwiać w Sękowej.Po raz drugi został zorganizowany konkurs palm, dzięki uprzejmości księdza –Jacka Pieroga, które zostały ocenione przez powołaną komisję  konkursową -  w składzie Wójt Gminy Sękowa Małgorzata Małuch, Dyrektor GOK Iwona Tumidajewicz , Artysta plastyk Joanna Zawadowicz Mikolajczyk. Żeby jednak palma mogła zakwalifikować się do konkursu musiała spełniać restrykcyjne kryteria.

Palmy były przepiękne i wyróżniały się różnorodnością technik i starannością wykonania, różnobarwnością. Zostały przyznane trzy równorzędne pierwsze miejsca ,które otrzymali:

Rodzina Moroniów, Stowarzyszenie Siary -Owczary (Grupa 50+ seniorzy) oraz Przedszkole z Ropicy Górnej „Promyczek”. Drugie miejsce- rodzina Bolków oraz trzecie miejsce -Dom Pomocy Społecznej z Sękowej oraz Natalia Krupa. Wszystkim uczestnikom zostały wręczone piękne torty w kształcie pisanek oraz pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za udział, wsparcie rodziców ,przedszkola i zapraszamy wszystkich za rok.

P.s. Dochód z kiermaszu zostanie w całości przeznaczony na zakup materiałów plastycznych dla dzieci w GOK Sękowa.

Sierpień 2019