Dzisiaj jest: 21 Sierpnia 2019  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

20180216 144037 resized

Artystyczna Piżamówka niestety dobiegła końca.Nadszedł więc czas na podsumowanie dwóch miejmy nadzieję w pełni udanych wspaniałych dni ,które swoim zaangażowaniem i wspaniałym nastrojem urozmaicali instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Sękowej.Pozwolilismy sobie na podsumowanie etapami ,gdyż tyle się działo by nie namieszać w głowach obserwującym nasze strony.

Zobaczcie jak uczestnicy Artystycznej Piżamówki rozpoczęli swoje nocne spotkanie z przygodą.Tak jak brzmi pierwszy pkt.programu rozpoczęliśmy bezpiecznie .Dzięki ochotnikom OSP z Sękowej odbyło się w pełni profesjonalne spotkanie poruszające tematy bezpieczeństwa ,pierwszej pomocy przypomnienie nr alarmowych .Oczywiście nie zabrakło w zamian za poprawne odpowiedzi uczestników nagród od jednostki OSP Sękowa.Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze.

Domki Recyklingowe -zaczynamy tworzyć

Kosmiczne Domki z kartonu wykonane przez 32 uczestników służące nam do wieczornej scenografii . Do zbudowania naszych domków wykorzystaliśmy duże kartony .Aby wyciąć okienka i drzwi użyłam ostrego noża do cięcia papieru. Całość sklejaliśmy przezroczystą taśmą, a następnie mocowaliśmy elementy recyklingu. Mali artyści z dumą i radością obserwowali efekty swoich działań.

Powstały domki oraz wystrzałowa rakieta .

Sierpień 2019