Dzisiaj jest: 22 Sierpnia 2019  |  Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

image027

W poniedziałek 22 stycznia w Gospodzie Magurskiej w Małastowie, odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne, organizowane przez Wójta Gminy Sękowa Małgorzatę Małuch oraz Przewodniczącą Rady Gminy Sękowa Marię Wyżkiewicz,  Spotkanie noworoczne to okazja do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym ale też spotkanie służb publicznych i społecznych. Jest to z pewnością świetna  okazja do refleksji, zastanowienia się nad mijającym czasem ,podsumowania dotychczasowych osiągnięć ,a także przedstawienia planów na przyszłość

W nastrój tego spotkania wprowadziła GRUPA ŚPIEWACZA RAZEM – SZLAKIEM KOLBERGA pod dyrekcją Mirosława Bogonia

W uroczystości wzięli udział: członek Zarządu Województwa Małopolskiego Leszek Zegzda, Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska, Radny Województwa Małopolskiego Stanisław Pasoń, Wicestarosta Gorlicki Jerzy Nalepka, Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach, inspektor Krzysztof Tybor, Wójtowicz Jadwiga – Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach, radni, sołtysi, księża, nauczyciele, dyrektorzy szkół, prezesi i naczelnicy Ochotniczych Straży Pożarnych oraz  mieszkańcy gminy Sękowa.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury powitała wszystkich zebranych  gości a następnie głos zabrali zaproszeni goście. Następnie pani wójt wręczyła szklane grawertony osobom, instytucjom i organizacjom działające na rzecz Gminy Sękowa i zaprosiła do obejrzenia prezentacji multimedialnej przygotowanej na tą okazję a ukazującą ubiegłoroczne osiągnięcia w gminie Sękowa.

Na zakończenie  wystąpił zespół RETRO CAFE  który wykonał kilka piosenek polskich mistrzów lat 20-tych. Takie przeboje jak ,,Już nie zapomnisz mnie”, ,,Ta ostatnia niedziela” czy ,,Umówiłem się z nią na dziewiątą” były najlepsza rekomendacją by posłuchać RETRO CAFE na żywo. Zespół wystąpił w składzie: Natalia Górka, Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala i Tomasz Boniśniak – lider zespołu.

Przy symbolicznej lampce szampana życzenia przybyłym gościom złożyła wójt gminy Małgorzta Maluch i przew. Rady Gminy Maria Wyżkiewicz.
 Wieczór upłynął   na wspólnym kolędowaniu

Sierpień 2019