Dzisiaj jest: 26 Lutego 2020  |  Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Beztytuu

Warsztaty były zdecydowanie za krótkie.

Mirosław Witkowski   poprowadził w GOK w Sękowej warsztaty wokalno- muzyczne . Zaczął od krótkiego wprowadzenia oraz piosenek indywidualnych.  Dawał wskazówki po każdym wykonie, zwracał uwagę na to, o czym jest piosenka i do kogo wykonawca ją śpiewa. Mówił o budowaniu napięcia, tworzeniu historii i wpływie na odbiorców.
Mirosław Witkowski to trener, który błyskawicznie przełamuje bariery, nie tworzy dystansu, jak mówi …oczy, ręce, twarz, też śpiewają Mirosław Witkowski zwracał uwagę na to, o czym jest piosenka i do kogo wykonawca ją śpiewa. Mówił o budowaniu napięcia, nawiązywaniu rozmowy z odbiorcą.  Najbardziej profesjonalne i osobne podejście do każdego z uczestników.

KONCERT GALOWY

W piątkowe  południe dzięki uprzejmości Pani Izabeli Grądalskiej w  Gospodzie Magurskiej odbył się Galowy Koncert  Mirosława Witkowskiego z utalentowaną młodzieżą Gminy Sękowa .Sala była wypełniona po brzegi.
Specjalnie przygotowany program oraz luźna  atmosfera zachwyciły wszystkich przybyłych gości.  Nie da się jednak oprzeć wrażeniu, że dzieci traktują swój udział w koncertach nad wyraz poważnie. Jeszcze przed rozpoczęciem piątkowego koncertu, ubrani w odświętne stroje milusińscy z zaciekawieniem przyglądali się wystawionym na scenie instrumentom, zaglądali w znajdujące się na pulpitach nuty a ich twarze i zachowania wskazywały iż jest to jeden z najważniejszych dni w ich życiu.
Artystom udało się zachować niesamowity klimat kompozycji, ich nastrojowość i ilustracyjność. Nowe aranżacje oraz niecodzienna obsada nadały im natomiast świeżości i unikatowego charakteru. Był to wieczór który na długo pozostanie w naszych sercach.

Szczególne podziękowania dla  uczestników warsztatów oraz ich rodziców za zaangażowanie ciężką weekendową pracę ,odwagę, zaufanie wspaniałe rezultaty ,które można powspominać przeglądając relację .Serdecznie dziękujemy wszystkim ,którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego dzieła. Osoby którym pragnę również gorąco podziękować; Mirosław Witkowski, Kazimierz Haluch oraz Mirosław Bogoń.

Oczywiście warsztaty mogły się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Pani Wójt  Gminy Sękowa Małgorzacie Małuch za co dziękuję serdecznie w imieniu wszystkich uczestników .

Luty 2020