Dzisiaj jest: 23 Lutego 2020  |  Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

pla6

Pierwszy dzień warsztatów plastycznych w GOK Sekowa za nami. Mali artyści na bardzo wysokim poziomie wykonali swoje prace - takie słowa padly z ust Stanislawy Kumorek .

Sami zobaczcie

Stanisława Kumorek
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego - Cieszyn i Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - Wydział Scenografii dyplom u prof. Andrzeja Kreütz- Majewskiego.

Bierze udział w wystawach zbiorowych. Tworzy w technikach malarskich, specjalizuje się w zdobieniu tkanin metodą batiku.
W indywidualnych wystawach prezentuje zamknięte cykle tematyczne, inspirowane sztuką etniczną.

www.galeriakropka.eu

Jest terapeutą, zajmuje się edukacją artystyczną dzieci i dorosłych www.facebook.com/zloteraczki uzyskała dyplom Wczesnego wspomagania dziecka oraz międzynarodowy z zakresu Metody Marii Montessori./ Kraków, Monachium

Współtworzy działania relaksacyjno – terapeutyczne, prowadzi Pracownie Polisensoryczną /www.pm.tarnow.pl , gabinet Montessori www.ichlepszejutro.pl

Luty 2020