Dzisiaj jest: 22 Sierpnia 2019  |  Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

Skrzydlata

• Organizator Konkursu;
• Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej Sękowa 181
• Patronat Honorowy nad Konkursem poproszono Wójt Gminy Sękowa Małgorzatę Małuch
• Cele Konkursu;
• Inspirowanie do pogłębiania wiedzy o aniołach.
• Nabywanie umiejętności posługiwania się rożnymi technikami malarskimi
• Promowanie kultury wśród młodzieży.
• Kształtowanie świadomości piękna
• Rozwijanie kreatywności i umiejętności wyrażania siebie

• Adresaci Konkursu;
• Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży na terenie gminy Sękowa
• Czas trwania Konkursu Konkurs ; od 15 października do 31 grudnia 2017 r. (decyduje data wpływu do GOK).
• Zasady Konkursu
• 1. Przedmiotem konkursu jest ,,SKRZYDLATY z Sękowej’’
• 2 Imię i nazwisko autora, telefon lub e-mail autora, dokładny adres imię i nazwisko opiekuna, e-mail opiekuna oraz tel.kontaktowy .
• Zgłaszane prace powinny być odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległy zniszczeniu.
• Kryteria oceny prac konkursowych
• Prace konkursowe oceniać będzie powołane przez Organizatora Komisja Stanisława Kumorek ,Tumidajewicz Iwona ,Małgorzata Małuch ,Bogoń Mirosław
• Kryteria brane pod uwagę w czasie oceny prac konkursowych:
• wykonanie zadania na temat, to znaczy zgodnie z regulaminem Konkursu, oryginalność i pomysłowość , estetyka , wrażenia artystyczne oraz wykorzystanie różnych technik. Decyzja jury jest niepodważalna i ostateczna.
• Nagrody Przewidziano przyznanie I, II i III miejsca oraz wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych

Ogłoszenie wyników Konkursu ;

• Laureaci Konkursu oraz osoby, których prace zostaną wyróżnione, będą powiadomieni o wynikach Konkursu telefonicznie .Pozostali uczestnicy nie będą indywidualnie powiadamiani. Informacje o wynikach Konkursu będą dostępne na stronie internetowej Organizatora. Uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce 14 stycznia 2018 roku w Gminnym Ośrodku kultury w Sękowej i będzie połączone wystawą wykonanych prac oraz koncertem noworocznym. O szczegółach Laureaci zostaną powiadomieni osobiście. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Organizatorzy nie zwracają prac. Warunkiem przyjęcia pracy jest „Wyrażenie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów konkursowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)“. 4. Uczestnik Konkursu zgadza się na nieodpłatne wykorzystanie przez Organizatora nadesłanej pracy do celów promocyjnych, wydawniczych i innych zgodnych z działalnością Organizatora. Autor powinien zadbać o zachowanie wszelkich praw autorskich. Organizator nie bierze odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich przez Uczestników Konkursu. Odpowiedzialność ta spoczywa na Uczestnikach Konkursu. Kontakt z Organizatorem w GOK .

Sierpień 2019