Dzisiaj jest: 21 Sierpnia 2019  |  Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

p3

Została stworzona nowa legenda o wsi, pierwsze wywiady oraz pierwsze zdjęcia wykonane przez dzieci z Owczar .Zaglądnęliśmy  w różne zakamarki ,szukaliśmy ciekawych kadrów. Pogoda sprzyjała większości warsztatów. Warto upamiętnić bieżącą chwilę. W ostatnim dniu wędrowania po Owczarach dzieci odwiedziły starą szkołę ,gospodarstwa  oraz cmentarz .Dużą część dnia pochłonęła promocja filmu  .W niedzielę odbył się pokaz filmu i wernisaż .Dzieci pozują w bardzo naturalny sposób. Nic nie udają ,a my staramy się pokazać ich prawdziwy charakter. Zdjęcia i film są niepowtarzalne , były inspirującą przygodą .

25 Lipca  Bartne -Zapraszamy.

Sierpień 2019