Dzisiaj jest: 8 Lipca 2020  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar

Zapraszamy na zajęcia tenisa ziemnego na Orliku w Sękowej!

Szczegóły na plakacie poniżej:

Zobaczcie jakie cudne prace powstały! Wystarczy karton, marker i kwiaty prosto z łąki!

Cztery morza, ośmiu sąsiadów i ziemia pokryta górami. Tu Europa spotyka się z Azją. Byliście już w Turcji? Dziś jest okazja, by poznać folklor tego kraju, i to w najlepszym wydaniu. Reprezentacyjny zespół TUFAK pochodzi z Ankary. To nowoczesne centrum biznesu i przemysłu nie zapomina o swoich korzeniach. Choć Republika Turcji powstała na gruzach Imperium Osmańskiego stosunkowo niedawno, bo po I wojnie światowej, ma przebogatą nie tylko historię, ale i kulturę.
A samą stolicę założył podobno legendarny Midas. Pamiętacie króla o złotym dotyku i oślich uszach? A teraz wytężcie i słuch, i wzrok.
*************************
Штыри моря, осмеро сусідив і земля покрита горами. Гев Европа стричат ся з Азийом. Былисте уж в Турциі? Гнеска мате нагоду пізнати фолькльор той державы, і то в найліпшым выданю. Репрезентацийний ансамбль ТУФАК походит з Анкары. Тот модерний центр бізнесу і індустриі не забыват о своіх коринях. Хоц Република Турциі повстала на ґрузах Османского Імперюм стосунково недавно, бо по І сьвітовий войні, має пребогату історию та культуру. Повідают, што саму столицю основал лєґендарний Мідас. Памятате короля о золотым дотыку та ухах сомара? А тепер высильте слух і зір.
*************************
Four seas, eight neighboring countries and many mountains. Here Europe meets Asia. Have you been in Turkey? Today we have an occasion to see their folklore in the best edition there is. Representation came straight from Ankara - TUFAK Youth Club.
Ankara is modern industry and business centre, but they don’t forget about their roots. Although Turkey arose from the ashes of the Ottoman Empire quite recently, because after the WW1, has a rich history and a culture.
And the capital was founded by legendary Midas. Do you remember a king with golden touch and donkey ears?
And now, watch & litsten.
zdjęcia i wideo:
Rafał Wyciszkiewicz fotografia

Męcina Wielka - warsztaty z GOK!
Nasze anioły nabrały kolorów. Są cudowne i każdy powędrował do domu swojego autora.
Czyż nie są piękne?

To już dziś!!! Zapraszamy!!! PRZY WYCIĄGU NARCIARSKIM w MAŁASTOWIE!
Mamy też leżaczki!
MOŻNA TEŻ ZE SOBĄ ZABRAĆ WŁASNE KRZESEŁKA PLAŻOWE.
ZAPRASZAMY!!!

Lipiec 2020