Dzisiaj jest: 6 Kwietnia 2020  |  Imieniny obchodzą: Katarzyna, Celestyna, Wilhelm
Ideą przedsięwzięcia jest to, aby rodzic mógł odpocząć i chociaż na moment posadzić dziecko przed ekranem, gdzie czytają osoby ze społeczności lokalnej wielokrotnie mu znane i przykują jego uwagę. To popularna forma rozrywki dziecięcej. Może okaże się to dobrym pomysłem.
Czekamy na propozycje, kto z Gminy Sękowa ma czytać bajkę oczywiście następnym razem? Uwaga gotowi?

Konkurs pt.,,Moja Sękowa '' został rozstrzygnięty. Oceny dokonali Mirosław Bogoń oraz Iwona Tumidajewicz.
Jednogłośnie przyznano dwie równorzędne pierwsze nagrody dla Ani i Ewy Moroń.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Nagrodą jest bon 50 zł na zakup materiałów biurowych. Jeszcze raz gratulujemy.
Niebawem następny konkurs. Prosimy śledzić naszą stronę.

Musimy się pogodzić z tym, że przygotowania do świąt, czyli ostatnie tygodnie Wielkiego Postu i sam Wielki Tydzień będą inne niż do tej pory .Wielu rzeczy po prostu nie będzie i nie da się ich wprowadzić choćby w namiastce.
Jednak pisanki z Gminnego Ośrodka Kultury w Sękowej nie może na stole zabraknąć!
Jeżeli chcesz ją mieć, są dostępne w GOK od 8 do 15.
Zapraszamy

Połączenie oryginalnych zajęć Zumba Kids oraz treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maksimum zabawy. Podczas zajęć dzieci ćwiczą koordynację ruchową i równowagę, a także rozwijają kreatywność, dyscyplinę i pamięć. Dzięki Zumba Kids dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas, ale także nauczyć się nowych układów choreograficznych. Zapraszamy na

Zumba Kids Sękowa <3

Wasza pamięć i wspomnienia. Rodzice Wam pomogą czytając przez 10 dni ten tekst i ....